Szukaj produktu

PROGRAM O S A

Wystartował rządowy program budowy Otwartych Stref Aktywności. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani utworzeniem OSA w swojej miejscowości prosimy o kontakt. Doradzimy i pomożemy z formalnościami!

Piłkarzyki betonowe

Piłkarzyki betonowe
Producent:
2
Kod produktu:
530

brutto: 5500.00 zł
Powiadom znajomego

Oddajemy do Państwa dyspozycji wyrób betonowy – stół do gry w popularne piłkarzyki przystosowany do użytkowania na wolnym powietrzu.

Zastosowanie powłok wykończeniowych oraz materiałów  odpornych na działanie czynników atmosferycznych daje nieograniczone możliwości ich zastosowania .

W parku, na placu zabaw, na osiedlu, w ogrodzie, czy w ośrodku wypoczynkowym  betonowe piłkarzyki dostarczą wielu chwil radości i relaksu swoim użytkownikom bez względu na ich wiek i płeć. Nasz stół to  gwarancja dobrej zabawyOLBET, GOBLET, PIŁKARZYKI, STÓŁ DO GRY W PIŁKARZYKI

W trosce o bezpieczeństwo użytkowania naszych wyrobów, stosujemy w procesie produkcji materiały i  surowce  najwyższej jakości, co gwarantuje również ich trwałość i wandaloodporność . Ogromną wagę przywiązujemy do zapewnienia  maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa użytkowania naszego wyrobu, produkując go zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami branżowymi.

KOSZT TRANSPORTU USTALAMY INDYWIDUALNIE, ZALEŻY OD MIEJSCA ZAMIESZKANIA. ZAZWYCZAJ JEST TO OK.300-500ZŁ BRUTTO. 

 

Galeria produktu:

Sklep internetowy Shoper.pl